Від негоди постраждали три райони Львівської області

logo


У п’ятницю, 29 червня, внаслідок сильних дощів у Стрийському і Турківському районах Львівської області відбулось підтоплення 25 житлових будинків, шести підвалів, 60 присадибних ділянок та місцеві дороги. У Дрогобицькому районі на дорзі утворилося провалля, повідомили в прес-службі ГУ ДСНС у Львівській області.

Усі фото прес-служби ДСНС Львівщини

У Стрийському районі в селі Зарічне вийшла з берегів річка Турянка, що призвело до підтоплення 40 присадибних ділянок та 25 житлових будинків. В деяких будівлях рівень води сягав 30 см. «Загрози життю місцевого населення нема, рівень води поступово спадає. Для з’ясування обставин та надання допомоги на місці події працюють рятувальники 8 державної пожежно-рятувальної частини Стрия у кількості двох одиниць пожежно-рятувальних автомобілів, двох мотопомп, глибинного насосу та 11 людей особового складу. Залишається підтопленими десять присадибних ділянок. Підрозділами відкачано воду з 15 житлових будинків», – зазначили в ДСНС.

Нижче села Зарічне внаслідок виходу на заплаву річки Свіча підтоплено близько 50 м місцевої дороги (рівень води до 30см. У селі Малі Дідушичі ця ж річка підтопила близько 500 м місцевої дороги (рівень води до 1 м). Між селами Баня Лисовицька та Воля Задеревецька внаслідок виходу на заплаву річки Сукіль підтоплено близкько 60 м місцевої дороги (рівень води до 50 см)

Біля села Любінці через підйом води у ріці Стрий підтопило автомобіль Volkswagen Passat B3, який рятувальники підтягнули до берега.

У Турківському районі у селі Завадівка підтопило 20 присадибних ділянок та 6 підвалів житлових будинків. «Загрози життю місцевого населення нема. Для надання допомоги на місці події працюють рятувальники у складі двох пожежно-рятувальних автомобілів та шести людей особового складу. Підрозділами відкачано воду з 17 присадибних ділянках та чотирьох житлових будинків», – повідомили в ДСНС.

У Турці підтопило підвали школи та одного житлового будинку.

У селі Лосинець вода пошкодила 1,5 км дороги місцевого значення. Рух транспорту по цій дорозі частково обмежений.

Крім того, у Дрогобицькому районі в селі Рибник перед мостом на дорозі утворилося провалля, через що обмежений доїзд до однієї вулиці, водозабірного пункту «Рибник» та до села Довге Гірське. Об’їзд можливий через село Сопіт Сколівського району.