Від початку року Львівська ОВА в межах програми «Безпечна Львівщина» передала на потреби наших оборонців майже 481 мільйон гривень

logo


Про це повідомив очільник Львівської області МаксимКозицький.Від початку року Львівська ОВА в межах програми «Безпечна Львівщина» передала на потреби наших оборонців майже 481 мільйон гривень

Від початку року Львівська ОВА, у межах обласної програми «Безпечна Львівщина», передала на потреби наших оборонців майже 481 мільйон гривень. Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

«56% коштів скерували на закупівлю безпілотних літальних апаратів, авіаційних комплексів та засобів радіоелектронної боротьби.

Решту на:

інженерну техніку таспецтранспорт; озброєння, засоби зв’язку і спецзасоби; навчальне обладнання.93% коштів в межах цієї програми ми спрямували на сектор оборони.

Таким чином нам вдалося підтримати:

49 підрозділів Збройних сил України;3 – Державної прикордонної служби;7 – Національної гвардії України;2 – Державної спеціальної служби транспорту.Дякуємо воїнам за все.

Підтримка Сил Оборони – наш найголовніший пріоритет.

Лише в межах програми «Безпечна Львівщина»плануємо передати на потреби українських Захисників та Захисниць ще понад 170 мільйонів гривень», – розповів Максим Козицький.