Від початку війни Львівщина прийняла понад 30 тисяч людей

logo


image

За 3 доби на Львівщину приїхали понад 30 тисяч людей. Про це під час брифінгу розповів керівник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

Частина з них прямує до інших областей.

“Львівщина прийняла за 3 дні близько 31 тисячу переселенців. Це люди, які приїжджають власним транспортом або поїздами, які оселялись в санаторіях, готелях, домогосподарствах і також через центри, які ми організували на “Арені Львів”. Це не всі, які залишилися на Львівщині, частково деякі рухались на Закарпаття”, — каже Максим Козицький.

З них понад 2500 людей з інших регіонів України допомогли знайти тимчасове житло через центр для прийняття та подальшої координації переселенців на “Арені Львів”.

Що відомо

У семи районах Львівщини розгорнули гуманітарні штаби для допомоги біженцям із інших районів України. Вони працюють у цілодобовому режимі. Зараз там чергують волонтери, які координують людей та шукають для них прихисток.У разі, якщо з певних причин не працюватиме лінія “103”, львів’яни та мешканці області зможуть викликати бригаду екстреної допомоги за резервними номерами: 293-29-12; 293-29-14; 293-29-05; 293-29-19; 293-29-16; 293-29-25.Представники місцевої влади закликали мешканців за можливості залишатись вдома та перевірити найближче укриття. Особливо пильними радять бути тим, хто проживає поблизу військових об’єктів. Про ситуацію на Львівщині представники місцевої влади повідомили у екстреному зверненні під час брифінгу.

Читайте нас у Instagram: головні новини регіону