Відбулася цікава зустріч у Сокальському садочку “Журавлик”

logo
149293_vidbulasja_cikava_zustrich_u_sokalskomu_s.jpeg


Сокальський садочок мав честь вітати дорогих гостей – дитячого письменника Олександра Зімбу та поетесу – Лідію Яр. Відкрила зустріч з письменниками методист РМК Марія Петрівна Тимошик, яка представила присутнім гостей та передала слово нашим ведучим – музичним керівникам Олені Савчук та Наталі Сушак, які коротко ознайомили з творчістю письменників та запросили їх до слова.

Повідомляє сайт СОКАЛЬ СЬОГОДНІ з посиланням на сайт osvita.sokal.lviv.ua.

Слід відзначити, що під час зустрічі панувала легка і щира, невимушено-радісна атмосфера. Вихованці нашого садочку потішили присутніх талановито виконаними музичними номерами, таночками та віршами. Олександр Іванович Зімба – заслужений тренер України з важкої атлетики, відомий спортсмен, засновник видавництва “Вісім лапок”, автор серії казок “Веселі пригоди Бровка та Мурчика”. До неї увійшли з два десятки книжечок про пригоди песика та котика. На їх сторінках головні герої бавляться, сперечаються, миряться й танцюють, як справжні діти. Поезія для дітей Олександра Зімби дуже добра, світла, позитивна та весела.Гарно сприймається й легко запам’ятовується. Насправді тільки у приказці кіт з собакою не можуть ужитися разом, а в книжечках письменника все навпаки.Немає жодної людини, яку б не хвилювали події, що зараз відбуваються в нашій державі.

В ці важкі, неспокійні роки разом з Україною жили з болем у серці і тривогою в душах мільйони українців. Усі ці події глибоко проникли в душу, а згодом лягли на папері рядками віршів талановитої поетеси Лідії Яр, яка вболіває за все, що відбувається в Україні. Її вірші – немов потаємний крик душі, у них тривога і надія за майбутнє України. Лідія Яр (Лідія Григорівна Поліщук) – написала глибокі та пронизливі вірші, які не залишають у спокої та глибоко западають у серце і душу: «А я живий, матусенько, живий..», «Світлій пам’яті Героїв Майдану», «Молитва». Із захопленням діти та присутні слухали поезії в авторському виконанні.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянинa в Лaс-Вегaсі: Стівен Пaддoк встaнoвив кaмери у гoтелі (ВІДЕO)


А поділитися?