Відеоміст Львів-Одеса: чи потрібна журналістам нова “регуляторна спілка”

logo


Промовці у Львові:

Юрій Боруцький, виконавчий директор інтернет-видання “Вголос”;
Тетяна Колісниченко, менеджерка філії “Суспільне UA: Львів”;
Степан Курпіль, генеральний директор “Видавничого дому “Високий замок”, секретар Національної спілки журналістів України.

Промовці в Одесі:

Валерій Болган, головний редактор видання “ІзбірКом”, член НСЖУ;
Ігор Кісельов, журналіст;
Артем Перфілов, журналіст, член НСЖУ;
Леонід Штекель, головний редактор видання “Odessa Daily”, член НСЖУ.

Пресклуб запрошує всіх журналістів і медіаюристів, які мають конкретні пропозиції щодо оновлення медійного законодавства в Україні, подати їх  двома способами:

– інтерактивно – написати свої пропозиції у коментарях до відеотрансляцій у Фейсбуці – https://www.facebook.com/pressclublviv/ або в YouTube https://www.youtube.com/user/pressclublviv;

– електронною поштою – надіслати зауваження на адресу  pressclub@pressclub.lviv.ua.

Усі ваші пропозиції  – усні чи письмові, аудіовізуальні чи друковані – Львівський пресклуб систематизує, належно оформить і передасть авторам законопроєктів із публічним повідомленням про вручення.

Довідка

Львівський пресклуб організовує десять відеомостів із пресклубами у Харкові, Дніпрі, Сумах, Ужгороді,Тернополі та Кропивницькому та провідними медіа-організаціями в Одесі, Чернігові, Краматорську і Маріуполі. Відеомости відбуваються в форматі одногодинних онлайн-дискусій за участю місцевих медіаекспертів. Учасники надають свої відгуки і рекомендації щодо проєктів законів про медіа. Львівський пресклуб збирає пропозиції регіональних експертів та готує рекомендації для парламентського комітету з гуманітарної та інформаційної політики. 

Проєкт відбувається за підтримки «Медійної програми в Україні» МГО Internews, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).