“Відкритий Кубок Львівщини”: “Галицька Здоба-2” пройшла “Кордон”

Один із фаворитів групи В «Кордон» спіткнувся у матчі другого туру групового турніру. Для когось несподіванку, а для когось і ні, зробила «Галицька Здоба -2», перемігши суперника з рахунком 3:2. Після цього результату ситуація в турнірній таблиці групи В може закрутитися не на жарт, оскільки жодна з чотирьох команд наразі не втратила шанси поборотися за вихід з групи. Усі крапки над «і» розставлять матчі третього туру.

Зважаючи на результат «Галицької Здоби-2» у першому матчі та перемогу «Кордона» над «Географом-ЛНУ», фаворитом у цьому поєдинку були саме гравці «Кордону». Як не як, «Галицька Здоба-2» на «Відкритому Кубку Львівщини» грає не основним складом, а «Кордон» є діючим срібним призером чемпіонату Асоціації футзалу Львівщини. Втім, у футзалі інколи бувають несподіванки. Не завжди у матчах перемагає той, на кого ставлять фахівці та експерти.

«Галицька Здоба-2» – «Кордон» – матч, який не міг не сподобатися вболівальникам. Обидві команди на двох створили величезну кількість гольових моментів, а в підсумку на двох забили лише п’ять голів. Неозброєним оком було помітно, що збоку досвідченіших гравців «Кордона» може бути певна недооцінка суперника. Натомість гравці номінальних гостей, які цього вечора грали без головного тренера Сергія Тригубця, показали справжній характер, а щонайголовніше – велике бажання перемогти.

Якщо відверто, такого запалу у першому матчі збоку гравців «Галицької Здоби-2» не було, а відтак можна зробити висновок, що Сергій Тригубець зробив висновок з поразки у матчі першого туру.

Гравці обох команди у цьому матчі грали для вболівальників – у відкритий футзал з великою кількістю створених моментів не боявся грати ніхто. Єдине, що по-справжньому підводило дві команди – власна реалізація. Заслуга у цьому також і воротарів обох команд Тараса Гаврута та Богдана Литвина. Коли воротарі були безсилі, гравці обох команди били або мимо цілі, або захисники виносили м’яч з власних воріт.

Першими у матчі вдалося забити гравцям «Кордону». Те, що з футзальним інтелектом у «Кордону» усе гаразд, довів Василь Пушкар. Саме він завершив ефектну комбінацію зі штрафного. Доволі швидко гравці «Галицької Здоби-2» могли відігратися, проте Володимир Котович не реалізував пенальті за гру рукою суперника у  штрафному майданчику.

Як виявилося згодом, нереалізований пенальті лише розізлив команду Сергія Тригубця. До перерви ефектно та ефективно головою пробив Андрій Перун. Саме йому вдалося зрівняти рахунок у матчі.

У другому  таймі гравці «Галицької Здоби-2» застосували пресинг, який миттєво дав свої плоди. На 22-ій хвилині матчу «жовто-червоні» уже вигравали з рахунком 2:1. Цього разу гол Андіря Перуна уже розізлив «Кордон». Команда Ігоря Матвійчука та Володимира Авраменка створила три поспіль гольові моменти, з яких реалізувати змогла лише один – гол з добивання на рахунку Юрія Сеня.

Розв’язка поєдинку наступила на 36-ій хвилині, коли на несподіваний удар з гострого кута відважився Котович. Цим ударом Володимир повністю виправдав свою помилку за нереалізований пенальті у першому таймі.

Гравці «Кордона» рятували гру з п’ятим польовим гравцем. У захисті «Здобі» було дуже і дуже несолодко, однак у підсумку команда вистояла. Велике бажання перемогти дало свій результат. А він, до слова, повністю закрутив інтригу у турнірній таблиці групи В. Шанс на вихід до чвертьфіналу «Кубка Львівщини» ще не втратила жодна з команд цього квартету.