Відкриття Львівського перинатального знову перенесли. Коли закінчать будівельні роботи?

logo
161180_vidkrittja_lvivskogo_perinatalnogo_znovu_.jpeg


Відкриття Львівського перинатального центру перенесли на початок 2018 року.

Першу чергу Львівського обласного перинатального центру буде відкрито на початку 2018 року.

Читайте також

Будівництво перинатального центру у Львові: усе йде за графіком

Про це 27 грудня повідомив голова Львівської ОДА Олег Синютка на підсумковій прес-конференції за 2017 рік, пише – ZIK.

«Завершуються загально будівельні роботи. Я останнього місяця кожного тижня проводжу там наради. Ми отримали додаткові кошти стабілізаційної субвенції. Маємо домовленість з Урядом України про те, що на початку наступного року буде профінансовано закупівлю обладнання. На початку наступного року уже з обладнанням зможемо ввести в експлуатацію першу чергу перинатального центру», – повідомив О.Синютка.

Нагадаємо, з вересня 2013 року функціонування Львівського обласного клінічного перинатального центру зупинено для реконструкції у рамках національного проекту «Нове життя». Демонтовано все обладнання, 436 осіб медперсоналу частково працевлаштовано в інші медичні заклади. Але будівельні роботи були зупинені через відсутність фінансування.

У зв’язку із закриттям на реконструкцію перинатального центру збільшилось навантаження на інші заклади охорони здоров’я – виник брак місць у пологових будинках області.

У липні 2014 року Львівська облрада звернулася до Кабміну про виділення 100 млн грн бюджетних асигнувань на завершення реконструкції Львівського обласного клінічного перинатального центру. Проте у 2014 році через безгосподарність окремих посадовців не були освоєні 20 млн грн, виділені з держбюджету на реконструкцію Львівського обласного клінічного перинатального центру.

Працівники перинатального центру неодноразово пікетували Львівську ОДА, вимагаючи відновити ремонт та пояснень, чому він затягується. Лікарі та медперсонал, які працювали у перинатальному центрі, уже багато місяців без роботи.

Центр обіцяли ввести в експлуатацію до кінця 2016 року. Проте станом на лютий він все ще очікував фінансування.

Станом на 1 липня ситуація з фінансуванням не змінилася, тож роботи з реконструкції сильно гальмуються. Відтак, понад сто працівників закладу вийшли на протест під перинатальним центром. Вони перекривали і дорогу і вимагали знайти кошти на відновлення реконструкції. Згодом працівники перинатального центру перекрили вул. Винниченка поблизу будівлі Львівської облради, аби

привернути увагу до проблеми з відсутністю фінансування на завершення ремонту лікарні.

4 листопада 2016 року прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час години запитань до уряду у Верховній Раді України запевнив, що місцева влада та уряд у рамках можливостей Державного фонду регіонального розвитку знайдуть можливості для добудови Львівського обласного клінічного перинатального центру.

У лютому 2017 року для Львівського обласного перинатального центру виділили 45 млн грн.


А поділитися?