Відкриття оновленого пологового відділення у Львові (відео)

logo


image

Тут запрацюють відділення екстрагенітальної патології, патології вагітності, неонатального догляду, інтенсивного та постінтенсивного лікування новонароджених.

Довгоочікуване відкриття оновленого пологового корпусу у Львівській обласній лікарні нарешті відбулось. Особливо на це чекав медичний персонал, який до ремонту вже десятки років там працював і допомагав народжуватись малюкам. До слова, на світ тут з’являлося близько 4 тисяч дітей на рік.

Всяко було, не всі умови були, холодно було в палатах. А зараз я зайшла , подивилася і в душі засвітилося, – Леся Мельник, лікарка-акушер-гінеколог.

Я так відчуваю такою душе шо ми відкриті, шо ми всі задоволені і завідуючі і наші лікарі. І ми задоволені і щасливі шо вернулися в рідну хату. І ми будем завжди давати як то кажуть здоров`я дітям, жінкам, допомагати. Щоб в нас було завжди з Богом, – каже Любов Кобрин, молодша медична сестра пологового відділення Львівської обласної клінічної лікарні.

Дуже багато змінилося від того часу, від закриття, багато зроблено роботи, чесно мало хто з нас очікував що дійсно ми відкриємось. Що дійсно покращиться так, стане так гарно в нас. Ми тепер всі разом і в тому самому складі і ми будемо всі разом надалі працювати, – Мирослава Білик, лікарка-гінекологиня пологового відділення Львівської обласної клінічної лікарні.

Попередній капітальний ремонт відділення відбувався понад 100 років тому. Тож довелося оновлювати абсолютно все.

Повністю все оновлено і електрика і водогін, і каналізаційні труби, і батареї, і вікна, двері, дах, утеплений дах створений. Тут є пункти індивідуального тепла, який ми зараз можемо запустити це по енергозбереженні десь 20%. Від 20 до 25%, – Михайло Гичка, генеральний директор Львівської обласної клінічної лікарні.

У кожній палаті тепер є душ і туалет.

Закуплені нові меблі, ліжка, тумбочки і то все.  Апаратура була для реанімації новонароджених дітей, апаратура була спостережна в 8 родзалах кардіомонітори, апаратура була дихальна закуплена, були закуплені реанімаційні з столики по родзалам. Це вийшло в цілому десь до 20 мільйонів, – Володимир Солощенко, завідувач пологового відділення Львівської обласної клінічної лікарні.

У пологовому корпусі запрацюють відділення екстрагенітальної патології, відділення патології вагітності, неонатального догляду, інтенсивного та постінтенсивного лікування новонароджених. Через певні перепони ремонт затягнувся аж на 4 роки. І на це витратили чимало коштів. 

Це була програма по енергозбереженні. Десь приблизно 19 мільйонів гривень і реконструкція 4-х поверхів 1-2-3-4 і підвал. Це пішло 76. Якшо разом підбити то це виходить десь 106 мільйонів гривень. Окрім того шо були задіяні ще гроші з державного бюджету коли ми закупили обладнання для того щоб ми мали вже при відкритті цього пологового корпусу, – Михайло Гичка – генеральний директор Львівської обласної клінічної лікарні.

Зазначимо, що перших породіль почнуть приймати вже наприкінці лютого.

Злата Новосельська – pravdatutnews.com