Відновлення аеромедичної допомоги на Львівщині: здійснили перші виклики на новому гвинтокрилі (відео)

logo


Аеромедична евакуація знову в дії. У Львові відновили госпіталізацію пацієнтів гелікоптером і вже навіть встигли здійснити виклик. Негайної допомоги потребувало 4-місячне немовля, у якого спостерігались сильні судоми. З допомогою повітряного судна його доставили до лікарні й одразу поклали у реанімацію.

Окрім цього у випуску про таке:

В Україні зафіксували випадок поліомієліту. Його діагностували у 1.5 річної дитини з Рівненської області, яка не була щеплена від цієї хвороби.
Вакцина проти малярії. Всесвітня організація охорони здоров’я схвалила першу вакцину від цього захворювання для дітей.
Оновлення Львівської лікарні швидкої медичної допомоги. Після капітального ремонту тут відкрили частину відділення анестезіології та інтенсивної терапії. Відтак, ще 30 нових ліжок з’явилося у блоці для  пацієнтів з політравмою.

"Репресивна машина не зникла": затримання кримських татар в окупованому півострові (відео)
“Репресивна машина не зникла”: затримання кримських татар в окупованому півострові (відео)

Окупаційна влада у Криму продовжує геноцид кримськотатарського народу, що триває протягом останніх 7 років у тимчасово окупованому півострові. Уряд РФ вкотре здійснив низку репресій проти представників кримськотатарського народу. Голова Культурного центру кримських татар у Львові Ернест Абкелямов прокоментував журналістам ПравдаТУТ News незаконні дії окупаційної влади у Криму.

20 вересня 2021 р., 21:05