Відома європейська компанія набирає у Львові персонал

logo
184537_vidoma_evropejska_kompanija_nabirae_u_lvo.jpeg


26.04.2018, 16:40

кадры, вакансии, компания, PwCPwC відкриває Центр надання послуг у Львові і планує працевлаштувати 350 осіб. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Компанія PwC Центральна і Східна Європа (PwC CEE) оголосила про відкриття Центру надання послуг у Львові сьогодні під час Форуму центрів спільного обслуговування. Раніше, у жовтні 2017 року, компанія повідомила, що обрала Львів як місце розташування свого третього внутрішнього Центру надання послуг у Центральній та Східній Європі. У найближчі кілька років Центр планує залучити понад 350 фахівців. Він виконуватиме широкий спектр професійних завдань для аудиторських, податкових та консультаційних проектів PwC у Центральній та Східній Європі.

PwC вже має позитивний досвід у створенні власних внутрішніх Центрів надання послуг у всьому світі. Наприклад, у найближчому Центрі у місті Катовіце в Польщі працюють понад 1 700 осіб, які обслуговують більш, ніж 50 країн у мережі PwC. Продовжуючи успішну практику у цій сфері, PwC Центральна і Східна Європа прийняла рішення відкрити ще один такий Центр у Львові.

Директором Центру надання послуг PwC призначена Ірина Максименко. До цього вона протягом 11 років обіймала посаду фінансового директора PwC Україна у Києві. Ірина керуватиме роботою Центру, а також процесом набору його співробітників. На сьогоднішній день PwC шукає студентів, випускників та досвідчених професіоналів у сфері фінансів, IT, управління зарплатними проектами, аналізу даних та розробки програмного забезпечення. Перелік вакансій можна знайти за посиланням. 

PwC открывает Центр оказания услуг во Львове и планирует трудоустроить 350 человек. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

Компания PwC Центральная и Восточная Европа (PwC CEE) объявила об открытии Центра предоставления услуг в Львове сегодня во время Форума центров совместного обслуживания. Ранее, в октябре 2017 года, компания сообщила, что выбрала Львов как место расположения своего третьего внутреннего Центра предоставления услуг в Центральной и Восточной Европе. В ближайшие несколько лет Центр планирует привлечь более 350 специалистов. Он будет выполнять широкий спектр профессиональных задач для аудиторских, налоговых и консультационных проектов PwC в Центральной и Восточной Европе.

PwC уже имеет положительный опыт в создании собственных внутренних центров предоставления услуг во всем мире. Например, в ближайшем Центре в городе Катовице в Польше работают более 1700 человек, которые обслуживают более 50 стран в сети PwC. Продолжая успешную практику в этой сфере, PwC Центральная и Восточная Европа приняла решение открыть еще один такой Центр во Львове.

Центр предоставления услуг PwC во Львове станет первым таким центром в Украине.

Директором Центра предоставления услуг PwC назначена Ирина Максименко. До этого она в течение 11 лет занимала должность финансового директора PwC Украина в Киеве. Ирина руководить работой Центра, а также процессом набора его сотрудников. На сегодняшний день PwC ищет студентов, выпускников и опытных профессионалов в сфере финансов, IT, управление зарплатным проектам, анализа данных и разработки программного обеспечения. Перечень вакансий можно найти по ссылке.


А поділитися?