Відвідай фестиваль здоров’я у Львові!

logo
84536_vidvidaj_festival_zdorov_ja_u_lvovi.jpeg


Відвідай фестиваль здоров’я у Львові!

Запрошуємо Вас відвідати сімейний фестиваль про здоровий та активний стиль життя «Живи Активно!», що відбудеться 27 квітня у м. Львові, з 12.00 до 17.00. Місце проведення уточнюється.

Проект ЖА – це платформа для поширення знань про активний та здоровий стиль життя: що робити, аби не хворіти? Як навчити дітей корисним звичкам? Як перемогти стрес? Як правильно бігати?  

Організатор фестивалю – Асоціація превентивної та антиейджинг медицини, тому велике значення приділяється питанням профілактики та здоров’я. У програмі заходу: консультації лікарів, дієтологів, спортивних тренерів, розваги для дітей, лекторій здоров’я, майстер-класи з фітнесу, дегустація кисневих коктейлів.  

На фестивалі здоров’я ви зможете безкоштовно визначити:

перевірити артеріальний тиск 
визначити індекс маси тіла
рівень цукру в крові
щільність кісток
ризик серцевих захворювань
отримати поради фітнес-тренера
перевірити гостроту зору
насиченість організму киснем

Пройти експрес-опитування:

 Депресія
 Серцево-судинний ризик
Рівень тривожності

Ми закликаємо змінити спосіб життя на активний. Також до нас приєднаються незвичайні, екстраординарні гості, які покажуть на своєму прикладі, що потрібно робити в рамках профілактики інсульту.+ Найменших гостей буде розважати ведмедик Вінні-Пух, всі бажаючі зможуть взяти участь у змаганнях та конкурсах та отримати призи. Буде гучно та весело!

За підтримки компаній Такеда, Гедеон Рихтер, Долфі Украина


А поділитися?Вам має сподобатись...