Відзавтра вчителі Львівщини зможуть реєструватися для участі у сертифікації

logo


ЛЮДИ

У 2021 році сертифікацію зможе пройти не більше двох тисяч вчителів початкової школи


Фото ілюстративне: Galnet

Реєстрація для участі у сертифікації розпочинається завтра, 18 січня, і триватиме до 31 січня включно. Сертифікація складається з трьох етапів, що відбуваються послідовно один за одним, повідомили у пресслужбі Львівської обласної державної адміністрації

«Метою сертифікації є виявлення та стимулювання педагогічних працівників з високим рівнем професійної майстерності, які володіють методиками компетентнісного навчання і новими освітніми технологіями та сприяють їх поширенню», — зазначили у Львівському регіональному центрі оцінювання якості освіти.

Під час сертифікації відбудеться незалежне тестування учасників сертифікації (проводить Український та регіональні центри оцінювання якості освіти); самооцінювання учасниками сертифікації власної педагогічної майстерності (проводить Державна служба якості освіти та її територіальні органи); вивчення практичного досвіду роботи учасників сертифікації (проводить Державна служба якості освіти та її територіальні органи).

До кожного наступного етапу допускатимуться ті учасники, які успішно пройшли попередній. Педагогічні працівники беруть участь у сертифікації виключно на добровільних засадах і можуть відмовитися від участі на будь-якому її етапі.

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.