Вийшов друком перший комікс про Сихів

logo
156967_vijshov_drukom_pershij_komiks_pro_sihiv.jpeg


12.12.2017, 11:56

Сыхов, комикс, "Трое против зла"Вийшов друком перший комікс про Сихів “Троє проти зла”. Про це повідомляє ІА ZIK. 

9 грудня вийшли друком 2000 примірників нового українського коміксу – “Троє проти зла” про школярів Орко, Антона і Ромко, які живуть на Сихові. Уся затія коштувала 35 412 гривень – саме стільки пожертвували 146 благодійників, які повірили в цю ідею на “Спільнокошті”.

Один з творців коміксу Ярослав Fudjack розповів, чому долю людства потрібно вирішувати саме на Сихові.

“Наприклад, в коміксах Спайдермен літає собі в Нью-Йорку. Усюди на картинках бачимо знайомі вулички, місця, де місцеві ходять день за днем. Для них це вже досить звично – а ми сприймаємо все, як щось чарівне з-за кордону. Але ці особливі місця є й у нас. Ми покажемо, що тут теж бувають епічні битви, де вирішується доля всього людства. А кожна річ, яку ти зустрічаєш у звичному житті, є гармонійним інгредієнтом хорошої історії. Таке буває не тільки за кордоном. Але й у нас – на Сихові”, – пояснює він.

У “Троє проти Зла” хорошого хлопця Ромка викрадають злі демони. І стається це прямо на Сихові. Хлопці ж не гальмують – і зразу кидаються в паралельний світ на пошуки друга. Чекає їх там мало чого хорошого. І багато чого дуже поганого.

У першій частині Сихів буде лише на початку. Але особливу роль відіграватиме протягом всієї трилогії. І, можливо, десь-колись хлопці й повернуться до своїх рідних просторів.

До речі, “Троє проти Зла” – не настільки новий комікс. Перша його версія на 50 сторінок гуляла Інтернетом ще в 2012 році.

Вышел в свет первый комикс о Сыхове “Трое против зла”. Об этом сообщает ИА ZIK. 

9 декабря вышли в свет 2000 экземпляров нового украинского комикса – “Трое против зла” о школьниках Орко, Антоне и Ромке, живущих на Сыхове. Вся затея стоила 35412 гривен – именно столько пожертвовали 146 благотворителей, которые поверили в эту идею на “Спильнокошти”.

Один из создателей комикса Ярослав Fudjack рассказал, почему судьбу человечества нужно решать именно на Сыхове.

“Например, в комиксах Спайдермен летает себе в Нью-Йорке. Всюду на картинках видим знакомые улочки, места, где местные ходят изо дня в день. Для них это уже довольно привычно – а мы воспринимаем их как нечто волшебное из-за границы. Но эти особые места есть и у нас. Мы покажем, что здесь тоже бывают эпические битвы, где решается судьба всего человечества. А каждая вещь, которую ты встречаешь в обычной жизни, является гармоничным ингредиентом хорошей истории. Такое бывает не только за границей. Но и у нас – на Сыхове”, – объясняет он.

В “Трое против Зла” хорошего парня Ромку похищают злые демоны. И происходит это прямо на Сыхове. Ребята же не тормозят – и сразу бросаются в параллельный мир на поиски друга. Ждет их там мало чего хорошего. И многое очень плохого.

В первой части Сихов будет только в начале. Но особую роль будет играть на протяжении всей трилогии. И, возможно, где-то, когда ребята вернутся к своим родным пространствам.

Кстати, “Трое против Зла” – не столь новый комикс. Первая его версия на 50 страниц гуляла в Интернете еще в 2012 году. 


А поділитися?