Виконком ЛМР розгляне питання щодо роботи у місті незаконних АЗС

logo


ЛМР скерувала листи до правоохоронних і силових структур щодо участі у засіданні виконавчого комітету, яке відбудеться 17 серпня о 10:00. Під час засідання буде розглядатися питання про незаконну торгівлю паливно-мастильними матеріалами на території міста.

«Львівська міська рада скерувала листи правоохоронним і силовим органам, зокрема прокурору Львівської області, начальнику ГУ Нацполіції у Львівській області, начальнику СБУ області та начальнику Держекоінспекції області щодо участі у засіданні виконавчого комітету ЛМР, під час якого заслуховуватиметься інформація щодо незаконної торгівлі паливно-мастильними матеріалами у м. Львові», – повідомили у прес-службі ЛМР.

Нагадаємо, як раніше повідомляв ZAXID.NET, у львівській мерії назвали адреси нелегальних АЗС, власники яких не лише порушують вимоги щодо їх облаштування та функціонування, а й не сплачують відповідні податки та акцизні збори.

Після виявлення таких фактів Львівська міська рада скерувала звернення в обласні управління прокуратури, поліції, СБУ, ДСНС, Держпраці, ДФС та захисту економіки. Проте наразі жодної відповіді від цих відомств до ЛМР не надійшло.

Нагадаємо, на початку липня цього року Львівська міська рада скерувала листи у правоохоронні органи та інші державні структури щодо перевірки незаконної роботи пунктів торгівлі паливно-мастильними матеріалами за адресами: вул. Кн. Ольги, 85, вул. Старознесенська, 157, вул. В. Великого, 50, вул. Богданівська, 11, вул. Пластова (тильна сторона АЗС «Укрнафти»), вул. Зубрицького, 7, вул. Зелена, 252. Ці заправні пункти виявили керівники районів під час проведення обстеження своїх територій.