Виконком Львова дав “зелене світло” готелю родині Козловського

logo


Сьогодні, виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив проведення міжнародного архітектурного конкурсу на найкращий проєкт готелю на вул. Гетьмана Петра Дорошенка, 2 із вбудованими торговельними приміщеннями та конференцзалом. 

Про це повідомляє пресслужба Львівської міськради. 

Під час засідання виконкому ЛМР міський голова Андрій Садовий повідомив, що сьогодні покладено початок проєкту готелю. 

“Ми сьогодні дали старт. Питання — чи швидко заробити гроші, чи зробити річ, яка тебе прославить на віки. По документах власником є дівчина (донька – ред), але сьогодні ми були свідками дискусії на виконкомі, коли прийшов депутат міської ради Григорій Козловський, який сказав, що це його родина. Розумію, що він хоче там щось заінвестувати”, – сказав він.

Зокрема, призовий фонд для переможців конкурсу може становити 50 тисяч доларів. Визначити найкращий проєкт готелю буде головний архітектор Львова. 

Зазначимо, що у Львові наразі немає головного архітектора міста.

Водночас, за повідомленням видання “Наші гроші. Львів” у вересні цього року Софія Максимець разом з власницею ТзОВ “Солодка вишиванка” Лесею Данчевською намагалися отримати містобудівні умови та обмеження на проєктування на вул. Дорошенка, 2 вказаного готелю. Пізніше Софія Максимець та Леся Данчевська стали власницями ділянки, надавши зареєстрованому по цій адресі ОСББ позику під заставу. Після цього виконком переніс це питання, бо до рішення була низка зауважень, після чого щодо будівництва провели дві зустрічі з громадськістю, на яких значних заперечень з приводу будівництва готелю не виникало. 

Нагадаємо, 032.ua писав про те, що працівники МАФів виступили проти будівництва готелю на Дорошенка, 2.