Виконком Львова виділив півмільйона гривень на реставрацію вікон Ратуші

logo
vikonkom_lvova_vidiliv_pivmiljona_griven_na_restavraciju_vikon_ratushi.jpg


середа, 13 липня, 2016, 14:47
Львів

Виконком Львова виділив півмільйона гривень на реставрацію вікон Ратуші

Виконавчий комітет Львівської міськради на засіданні 13 липня схвалив зміни до переліку об’єктів, видатки на які у 2016 році будуть проводитись за рахунок коштів бюджету розвитку міського бюджету м. Львова, виділивши управлінню охорони історичного середовища 500 тис. грн на ремонтно-реставраційні роботи вікон Ратуші на пл. Ринок, 1.

Про це повідомляє кореспондент ІА ZIK.

Цим рішенням передбачено розподіл суми перевиконання міського бюджету у понад 215 млн грн.

Згідно із документом на ремонтно-реставраційні роботи вікон Ратуші на пл. Ринок, 1 виділили 500 тис. грн. Нагадаємо, що виконавчий комітет Львівської міськради на сьогоднішньому засіданні виділив собі 1 млн грн на ремонт кабінетів і заміну вікон.

Також 300 тис. грн передбачили на розробку стратегії розвитку об’єкта природно-заповідного фонду РЛП «Знесіння».

Крім того, на реконструкцію вул. Садової додали 9 млн грн. Таким чином на вищезгадані роботи передбачено 18 млн грн. Також згідно із змінами 950 тис. грн піде на реконструкцію перехрестя вул. Стрийської-вул.Наукової- вул.Хуторівки, а 100 тис. – на реконструкцію вул. Т. Шевченка (від вул. Хорватської до вул.Левандівської).

Також виконком додав 6 млн 651 тис. 871 грн на придбання п’яти тролейбусів з низьким рівнем підлоги і 396 тис. грн на будівництво дитячих, дитячо-спортивних та спортивних майданчиків.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.


А поділитися?Вам має сподобатись...