Виконком мерії затвердив інвестора для трамвайного депо на Сахарова

logo
199087_vikonkom_meriji_zatverdiv_investora_dlja_.jpeg


У середу, 11 липня, на засіданні виконкому Львівської міської ради затвердили інвестора для ревіталізації трамвайного депо, розташованого на розі вулиць Сахарова-Вітовського. Ним стала компанія «Lem Station». Вона, згідно з рішенням конкурсної комісії щодо вибору інвестора для реалізації проекту «Реконструкція трамвайного депо з метою створення інноваційно-креативного простору», стала переможцем оголошеного минулоріч конкурсу.

«На території ангарів будемо створювати інноваційний хаб для громадськості та ревіталізувати простір поблизу будівель. Після укладення інвестиційного договору матимемо деякий час для проектування, а через місяць-два стане відома дата початку робіт», – розповів в.о. начальника управління інвестицій та проектів Львівської міської ради Роман Старецький.

Згідно з умовами договору, на території старих приміщень площею у п’ять тисяч квадратних метрів, мають облаштувати зокрема коворкінги, виставковий центр, окремий ангар для публічних подій. На такі роботи потрібно понад 30 млн гривень.

Нагадаємо, що трамвайне депо – в переліку об’єктів масштабної програми ревіталізації старих промислових зон, куди ще входять майже два десятки приміщень.


А поділитися?Вам має сподобатись...