Виконком міськради підготує бюджет Львова впродовж тижня, – ЛМР

logo
148298_vikonkom_miskradi_pidgotue_bjudzhet_lvova.jpeg


10:28 7 листопада 2017 р.

Міський голова запевнив: «Цей тиждень активно працюємо з депутатським корпусом, у середу аналізуємо спільні напрацювання і виносимо на сесію бюджет Львова на 2018 рік».

У Львівській міськраді повідомили у вівторок: «Сьогодні, 7 листопада, на засіданні виконавчого комітету прийняли рішення «Про основні показники загального та спеціального фондів міського бюджету Львова на 2018 рік». Міський голова Львова Андрій Садовий наголосив на важливості системної роботи з депутатським корпусом, фракціями, бюджетною комісією щодо бюджету Львова на наступний рік о, щоб спільні напрацювання винести на пленарне засідання 16 листопада.

У міськраді також дослівно цитують зазначене Андрієм Садовим, який, зокрема, запевнив: «Для нас дуже важлива системна робота. Ми на сьогоднішній день вже маємо розуміння щодо показників бюджету на наступний рік, тому важливо, щоб ми сьогодні дали старт бюджетному процесу. Після цього відбудеться засідання бюджетної комісії Львівської міської ради і на наступний тиждень ми вже повинні вийти на пленарне засідання депутатів з рішенням, яке буде максимально консолідоване і будуть враховані всі зауваження. Перед тим, як погодити рішення на депутатській комісії, фракції повинні мати чітку позицію виконавчого комітету, яка є опрацьована».

Міський голова також зауважив: «Робота буде складною, але чим скоріше ми її розпочинаємо, тим якіснішим буде результат, тому важливо, щоб всі депутати, комісії, фракції володіли цим питанням. Для цього потрібен банально час. Цей тиждень активно працюємо з депутатським корпусом, у середу аналізуємо спільні напрацювання і виносимо на сесію бюджет Львова на 2018 рік. Потім, коли Верховна Рада України прийме бюджет державний, звичайно, що ми відкоригуємо наш бюджет, адже є субвенції й інші питання, але це дасть нам можливість системно реалізувати роботу, щоб був нормальний продуктивний процес».

Про це поінформували сьогодні, 7 листопада, в прес-службі Львівської міськради.


А поділитися?Вам має сподобатись...