Виконком міськради затвердив зміни до бюджету Львова на 2017 рік

logo
161148_vikonkom_miskradi_zatverdiv_zmini_do_bjud.jpeg


13:15 29 грудня 2017 р.

У п’ятницю, сьогодні, 29 грудня, під час засідання виконавчого комітету Львівської міськради було затверджене рішення про внесення змін до бюджету Львова на 2017 рік.

Про це повідомили сьогодні, 29 грудня, в прес-службі Львівської міськради, де також пояснили: «Внесені зміни до бюджету Львова на 2017 рік пов’язані із змінами у спрямуванні державних субвенцій».

Директор департаменту фінансової політики Львівської міськради Олег Іщук доповів під час засідання виконавчого комітету ЛМР: «Після минулого засідання виконавчого комітету ми отримали три розпорядження про зміну державних субвенцій. Тому, пропонується внести зміни до міського бюджету Львова на 2018 рік в частині державних субвенцій. Зокрема, зменшується субвенція державного бюджету на надання пільг і субсидій на 72,7 млн. гривень; виплата державної соціальної допомоги на дітей сиріт –на 35 тисяч гривень; збільшується субвенція на погашення різниці в тарифах на житлово-комунальні послуги для ЛМКП «Львівводоканал» на суму 332 тисяч гривень».


А поділитися?Вам має сподобатись...