Віктор Павлік запалив Львів (ВІДЕО)

logo


Ні обіцянок, ні пробачень!

У Львові заспівали легендарні пісні разом із Віктором Павліком — співаком-романтиком, на хітах якого виросло ціле покоління.

Про це пише Четверта студія.

Великий концерт, найромантичніші культові пісні, краса голосу і віртуозної живої гри запальних музикантів гурту Віктора Павліка «Тарам там», атакож нові потужні прем’єри, написані за непрості 2 роки повномасштабної війни.

«Шикидим», «Ні обіцянок, ні пробачень», «Ти подобаєшся мені», «Яна», «Афіни, Київ і Стамбул», «Знайди мене», «Кохайте жінку», «Тарам там нема з ким» — заспіваємо разом всі хіти Віктора Павліка, що вже стали культовими, а також улюблені українські пісні «Білі черемхи», «Два кольори», «Чорнобривці» й «Червона калина», яку, до речі, Віктор Павлік із друзями співав ще з кінця 1970-х років.

Віктор Павлік — музична легенда української сцени і народний улюбленець, який уже понад 38 років утримує титул головного романтика країни.

За свою багату творчу кар’єру Віктор Павлік виходив на найбільшісцени країни, брав участь та перемагав у престижних конкурсах та фестивалях, реалізував яскраві авторські проєкти, подарував шанувальникам десятки стовідсоткових хітів.

Сьогодні в арсеналі Віктора Павліка близько 30 альбомів, а кількість проведених сольних концертів перевищує позначку в 4000 виступів в Україні та за кордоном.

Старі пісні — краще нових, вважає співак, втім зізнається, що навіть у нинішній важкий час війни народжуються глибокі прем’єри, які спонукають вірити у власнісили, рідну землю, світло, добро і Перемогу.

Коментарі

Позначки: Віктор Павлік