Віктор Винник і МЕРІ презентують нове відео на пісню «Тільки не треба»

logo


Минулого року Віктор Винник і МЕРІ видали свій ювілейний п’ятий альбом «Снайпери-Амури». Багато треків з нього отримали відеоряд. Залишилось усього кілька пісень, які наразі ще не візуалізовано. Та цими днями дійшла черга до пісні під назвою «Тільки не треба», і тепер команда готова представити кліп на цю композицію.

Джерело: 032.ua.

image

Робота цікава зокрема і тим, що режисером цього разу виступив сам Віктор Винник. Це вже не перший такий досвід, свого часу Віктор займався зйомками кліпу на пісню«Сестра».

Над відео «Тільки не треба» музиканти разом зі знімальною групою компанії West Art працювали два тижні. Сюжет кліпу доволі простий: головна героїня прямує на концерт до Віктора і компанії, але врешті-решт не встигає і залишається ні з чим.

Віктор Винник зауважив, що ця пісня про надто самовпевнених дівчат, які вважають, що земля обертається навколо них. Але часто результатом такої поведінки стає банальне розчарування.

За настроєм пісня і відео нагадують перші кліпи МЕРІ, які свого часу принесли артистам впізнаваність та популярність.

image

image

image

Віктор Винник вважає, що в такі непрості часи, які ми зараз переживаємо, слухачам не зашкодить трохи легкої і безтурботної, проте дуже драйвової і танцювальної музики.

Осінь – аж ніяк не пора для смутку. І ви легко переконаєтесь у цьому, коли переглянете кліп «Тільки не треба» від Віктора Винника і МЕРІ.

Новини від “То є Львів” в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.

Поділитися