Випускникам на замітку: календар ЗНО – 2018

logo


05.05.2018, 14:02

расписание, ВНО, календарьЗовнішне незалежне оцінювання знань стартуватиме на Львівщині з тестування з математики. Всього в області зареєструвалися для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 21 177 випускників, для них працюватимуть 248 пунктів тестування. Про це повідомляє прес-служба Львівської облдержадміністрації.

22 травня стартує зовнішнє незалежне оцінювання.

За словами директора департаменту освіти і науки Львівської ОДА Любомири Мандзій, в області працюватимуть 248 пунктів тестування й будуть залучені до ЗНО до шести тисяч педагогічних працівників. Спільним наказом департаменту освіти і науки Львівської ОДА і ЛРОЦОЯО від 13 квітня затверджено округи проведення ЗНО. Відповідно до наказу залучено заклади освіти Дрогобича, Львова, Самбора, Стрия, Червонограда, Жовкви, Буська, Бродів, Миколаєва, Сокаля, Мостиськ, Старого Самбора, Яворова, Новояворівська, Кам’янки- Буської, Радехова, Сколе, Турки, Борислава, Золочева, Городка.

Цьогоріч для участі у проходженні ЗНО зареєструвались 21 177 випусників.

Календар ЗНО-2018 – основна сесія:

22 травня (математика),
24 травня (українська мова та література),
29 травня (іспанська, німецька, французька мови),
1 червня (англійська мова),
4 червня (біологія),
6 червня (історія України),
8 червня (географія),
11 червня (фізика),
 13 червня (хімія).

Додаткова сесія – з 2 до 11 липня 2018 року.

Внешнее независимое оценивание знаний на Львовщине стартуєт с тестирования по математике. В целом в области зарегистрировались для участия во внешнем независимом оценивании 21177 выпускников, для них будут работать 248 пунктов тестирования. Об этом сообщает пресс-служба Львовской облгосадминистрации.

22 мая стартует внешнее независимое оценивание.

По словам директора департамента образования и науки Львовской ОГА Любомиры Мандзий, в области будут работать 248 пунктов тестирования и будут привлечены к ВНО до шести тысяч педагогических работников. Совместным приказом департамента образования и науки Львовской ОГА и ЛРОЦОЯО от 13 апреля утвержден округа проведения ВНО. В соответствии с приказом привлечено учебные заведения Дрогобыча, Львова, Самбора, Стрыя, Червонограда, Жовквы, Буска, Бродов, Николаева, Сокаля, Мостиска, Старого Самбора, Яворова, Новояворовск, Камьянки- Буской, Радехова, Сколе, Турки, Борислава, Золочева , Городка.

В этом году для участия в прохождении ВНО зарегистрировались 21177 выпускников.

Календарь ВНО-2018 – основная сессия:

22 мая (математика),
24 мая (украинский язык и литература),
29 мая (испанский, немецкий, французский языки),
1 июня (английский язык),
4 июня (биология),
6 июня (история Украины),
8 июня (география),
11 июня (физика),
13 июня (химия).

Дополнительная сессия – с 2 по 11 июля 2018 года.