Виставка “Колоризація” стартує у Львові

logo


18 листопада в культурному центрі Spivakovska ART: EGO (вул. Саксаганського, 59 Б) відбудеться відкриття персональної виставки «Колоризація» молодої львівської художниці Лілії Студницької. Проект складається з 20 живописних робіт та інсталяцій. Представляє художницю Art Convoy Agency.

Лілія Студницька вже давно відома у Львові завдяки своїм вражаючим яскравим картинам. У Києві ж її персональний проект буде презентований вперше, хоча кілька разів роботи Студницької вже були представлені на групових виставках в столиці, в тому числі — на торгах аукціонного дому «Золотое Сечение».

«Роботи Студницької притягують погляд і «говорять» зрозумілою глядачеві мовою. Живопис цієї молодої художниці дуже ефектний, перебуває ніби в нескінченному русі, але не елегійно-спокійному, а все-таки в активному і бурхливому», — зазначає Світлана Старостенко, організатор виставки і засновник Art Convoy Agency.

«Мій новий проект являє собою емоційне сприйняття природи, композиційні і тональні експерименти, що і створює особливі візуальні ефекти. Саме в цьому органічному поєднанні урочистості живої природи з тривожним передчуттям змін і складається правдива переконливість полотен. Всі мої роботи можна назвати пейзажами, але не варто шукати в них ознаки конкретної місцевості — це узагальнений образ вічного свята природи», — розповідає про свій проект Лілія Студницька.