Витратили 4,5 мільйонів гривень: на Пустомитівщині відкрили дитячий будинок сімейного типу (Фото)

logo


ЛЮДИ

Будівництво розпочали наприкінці 2018 року

Усі фото: ЛОДА

Сьогодні, 14 січня, у селі Наварія Пустомитівської ТГ відкрили перший дитячий будинок сімейного типу. У ньому проживатиме подружжя Ірини та Сергія, двоє рідних дітей та троє усиновлених. Подружжя навесні 2021 року переїхало з Луганщини. Про це повідомили у пресслужбі Львівської ОДА.

Житловий будинок має два поверхи, площею понад 260 м², з них житлових – 134 м². У будинку є шість спалень, три ванні кімнати, санвузол, вітальня, кухня, три гардеробні, два коридори, тамбур, паливна. Діти мають окремі спальні, письмові та комп’ютерні столи, шафи для одягу, книжки та іграшки, інвентар для занять спортом. Є вся побутова техніка та комунікації: світло, вода з власної свердловина, твердопаливний котел, інтернет, – пояснюють у пресслужбі.

Зводити будинку почали наприкінці 2018 року. Загальна вартість будівництва – майже 4 мільйони 500 тисяч гривень.

Зараз у дитячому будинку сімейного типу проживає 5 дітей. Загальна кількість дітей у ДБСТ не повинна перевищувати 10 осіб, враховуючи рідних дітей.

Вихованці проживатимуть в будинку до свого повноліття. Якщо дитина вступила у професійно-технічний чи вищий навчальний заклад, тоді проживатиме у ДБСТ до закінчення навчання, – кажуть у Львівській ОДА.

Як пояснили у Львівській обласній державній адміністрації, КЗ «Центр надання соціальних послуг» буде здійснювати соціальне супроводження дитячого будинку, а Служба у справах дітей Пустомитівської міської ради контролюватиме умови проживання та виховання дітей.

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.