Витратили майже мільйон: у львівському ліцеї відкрили лабораторію покоління Альфа

logo


МІСТО

Усі фото: ЛМР

У львівському ліцеї імені Івана Пулюя відкрили лабораторію покоління Альфа – територію інновацій, де учні зможуть експериментувати, вивчати предмети за допомогою сучасних технологій, проводити випробування та організовувати відеоконференції з друзями з інших навчальних закладів. У пресслужбі мерії зазначають, що проєкт вдалося реалізувати завдяки перемозі у громадському бюджеті та співпраці з компанією EasyPay.

599 500 гривень – кошти, які нам вдалося отримати завдяки спільній наполегливості, коли ми об’єдналися і зібрали рекордну кількість голосів для перемоги проєкту у громадському бюджеті міста. За ці кошти закуплено 5 пар VR-окулярів, 3D-принтер нового покоління, три мультиборди, наукову валізу для проведення експериментів з фізики, хімії та інших предметів та температурний сканер. 350 000 гривень – сертифікат, який ліцей отримав від партнерів, фінтех компанії EasyPay. За ці гроші вдалося зробити ремонт, облаштувати безпечну та зручну електроподачу для роботи у просторі, – повідомляють у навчальному закладі

Розробку дизайну простору ліцею подарував дизайнер Ілля Патієвич.

Лабораторія покоління Альфа – мультифункціональний простір, який учні та викладачі зможуть облаштовувати відповідно до потреби занять.

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.