“Візитівка Садового”: львівська мерія пообіцяла розслідувати “справу хотинського сміття”

logo


https://youtu.be/V04KFqzsGNs

По-перше, доволі нелогічно вивозити сміття за 300 км туди, куди раніше ніхто ніколи сміття не вивозив, заявив заступник міського голови Львова з питань безпеки Сергій Бабак. По-друге – докази:

Фіскальний чек, який, імовірно, є платіжкою “Львівобленерго”, на якій, проте, не видно, хто й за що платив. І навіть не привітання, а копія привітання “Львівобленерго”, яке друкують на листівках. Однак хто й навіщо робив копію привітання і як вона там опинилась – невідомо. Вважати це стовідсотковим доказом наразі рано. Адже привітання у такому вигляді не надсилаються. Понад 400 листівок було розіслано по всій Україні, у тому числі й на Чернівецьку область.

Також Сергій Бабак додав, що раніше подібні випадки були і Львів тоді визнав відповідальність свого перевізника: на місці вивезеного сміття можна було знайти сотні чеків з Львівської області.

Зранку 20 січня Сергій Бабак поїхав у Хотин і вже мав розмову з мером міста. Він заявив, що Львів готовий до співпраці і готовий визнати вину, якщо вона буде направду доведена, адже наявних наразі доказів не достатньо.

Нагадаємо, що через хабарництво одного з керівників Дрогобицького ЛКП неподалік міста з’явилось стихійне сміттєзвалище, що створює екологічну небезпеку. Директор ЛКП привласник 1 млн грн, виділених на утилізацію сміття, а саме сміття, відповідно, не вивіз.

Джерело інформації: Львівська міська рада