Влада Львівщини привітала поліцію (ФОТО)

logo


Влада Львівщини привітала поліцію (ФОТО)

Вітаємо

Від 2018 року День Національної поліції України відзначаємо 4 липня.

Про це повідомив в о голови ЛОР Юрій Холод, інформує Четверта студія.

Проте в Україні війна, тож на органи поліції також лягли додаткові завдання. 

За час військової агресії росії для відсічі та надання допомоги на деокупованихтериторіях уже залучали понад 1000 працівників поліції Львівщини. 43 з них отримали поранення, 3 працівників досі вважають зниклими безвісти.

Всі ми памʼятаємо перші дні повномасштабного вторгення, коли поліція на Львівщині зуміла справитися з понад тисячею звернень щодня, забезпечити правопорядок та спокій і завоювала цим беззаперечну повагу від людей.

З обласного бюджету правоохоронців області ми підтримуємо в межах програми «Безпечна Львівщина». Так, у 2022 році вдалося скерувати11 млн грн. на будівництво кінологічного центру, закупівлю радіостанцій та обслуговування системи відеоспостереження.

Торік ми передали 16 млн гривень на будівництво кінологічного центру, придбання автомобілів та пального, а також на закупівлю системи відеоспостереження, яка допомогла розкрити чимало злочинів і правопорушень.

Цьогоріч гроші також передбачені для вдосконалення та обслуговування системи відеоспостереження, будівництво адміністративної будівлі відділу поліції №1Львівського районного управління поліції №1 та ремонту сховища. 

Дякую за службу всім правоохоронцям, які гідно виконують свої нелегкі, а часто небезпечні професійні обов’язки. Бажаю міцного здоровʼя, перемоги, наснаги і високих професійних досягнень, – йдеться у повідомленні.

Коментарі

Позначки: Львівська обласна рада,Юрій Холод