Влада Львова програла суд щодо знесення МАФу на площі Підкові

logo


Влада Львова програла суд щодо знесення МАФу на площі Підкови

Львівська міськрада сплатить судовий збір.

Львівська міська рада у Господарському суді вимагала від ПП «Лорелея» звільнити самовільно зайняту земельну ділянку, розсташовану за адресою Площа Підкови, 3, шляхом приведення самочинно реконструйованої будівлі у відповідність до технічного паспортастаном на 03.03.2006 року 

Позивач, Львівська міська рада, у суді зазначила, що є власником земельної ділянки на пл. І. Підкови, 3 у м. Львові. На переконання позивача, відповідач самовільно зайняв та фактично використовує земельну ділянку комунальної власності, площею 0,0066 га, на пл. І. Підкови, 3, шляхом розміщення на ній більшої споруди, ніж стосовно якої зареєстроване право власності, за відсутності відповідного рішення Львівської міської ради про передачу у власність абокористування (оренду) даної земельної ділянки, чим порушив право власності громади на земельну ділянку. Львівська міська рада вважає, що ділянка підлягає поверненню в її розпорядження шляхом знесення самовільно добудованого приміщення.

Відповідач заперечив інформацію Львівської мської ради та ствердив, що зміни площі нерухомого майна, яке перебуває у його власності, не відбулося; про огляд позивач відповідача не повідомляв; збільшена площа використовуваної земельної ділянки визначенапозивачем орієнтовно. Тому підстави позову ПП «Лорелея» вважало не доведеними.

Суд визнав, що позивач не підтвердив підстави позову та позовні вимоги не задовольнив. 

Львівська міськрада має можливість подати апеляцію на рішення Господарського суду у встановлені законом терміни.