Влада повинна показати стратегію розвитку медицини, а не проводити експерименти над людьми, – Цимбалюк

logo


Голова Львівської обласної «Батьківщини» Михайло Цимбалюк зазначив, що медична реформа, яку має намір впроваджувати нинішня українська влада, – це продовження латентного знищення української нації.

Зараз мусимо констатувати низький рівень медичної допомоги в селах, містах районного значення і нова ініціатива створення госпітальних округів також спричинить низку проблем. Про це повідомляє прес-служба Львівської обласної парторганізації ВО «Батьківщина».

За словами очільника «Батьківщини» Львівщини, створення госпітальних округів призведе до закриття фельдшерсько-акушерських пунктів та районних лікарень, а  пересічному українцю доведеться долати десятки кілометрів, щоб отримати найелементарнішу медичну допомогу.  

«Позиція «Батьківщини» – якщо хочете створити медичний округ, то спочатку збудуйте на базі лікарні клініку, яка надаватиме якісну медичну допомогу, зробіть ідеальними дороги, закупіть медичну транспортну інфраструктуру (якщо потрібно, то і медичний вертоліт) і тоді можна буде говорити про закриття районних лікарень. В жодному випадку під час реформування українці не повинні відчувати дискомфорту для себе і своєї родини»,  – наголосив Михайло Цимбалюк.

Політик повідомив, що українська влада має підготувати стратегію розвитку медицини в Україні.

«Нинішні чиновники руйнують, а натомість нічого нового не пропонують. Як наслідок Україна втрачає фахівців, які  все частіше виїжджають за кордон. Складається враження, що влада з медичною реформою проводить черговий експеримент над українцями»,  – підсумував Михайло Цимбалюк.