Власник незаконної 6-поверхівки на Варшавській у Львові заборгував місту понад пів мільйона гривень

logo


На контакт з мешканцями він не виходить.

Верховний суд України у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду не прийняв рішення з щодо знесення будинку на Варшавській, 22. Відтепер мешканці, які придбали там квартири, очікують повторного розгляду справи. Про це під час брифінгу повідомив керівник юридичного відділу інспекції ДАБК у Львові Святослав Кіндратів.

«Касаційний суд буде розглядати справу повторно. Поки що впровадження цієї справи закрите. Замовник будівництва має багато штрафів, йдеться про понад півмільйона гривень. Однак ГО “Наше ідеальне місто” не має на рахунку жодних коштів, тому штрафи з них стягнути фактично станом на зараз неможливо», — каже він.

За словами мешканців, які придбали в цьому будинку квартири, забудовник на дзвінки не відповідає. Водночас офісне приміщення, яке він орендував на вул. Шота Руставелі у Львові, зараз пусте.

Нагадаємо, що 29 березня Львівський окружний адміністративний суд зобов’язав забудовника ГО «Наше ідеальне місто» знести шестиповерхівку на вулиці Варшавській, 22, яку звели без відповідних дозволів. Будівництво виконував обслуговуючий кооператив «Варшава хоум», який заснували Олександр Буряк, Дмитро Вознічка та Мирон Кульчицький. Вони також є засновниками обслуговуючих кооперативів «Вілла Варшава» (вул. Варшавська, 54) та «Престиж житло» (вул. Уманська, 4), що, за словами Святослава Кіндратіва, теж не мають дозволів.

Після цього рішення стало відомо, що власник будинку встиг оформити право власності на квартири.

Ольга Коваль