«Власники невідомі»: львівський активіст готовий забрати собі дорожні конуси, від яких відхрещується поліція

logo


Львівський активіст Святослав Літинський знайшов біля приміщення головного управління Нацполіції у Львові на площі Григоренка три конуси, які хтось встановив там з порушенням правил дорожнього руху.

Про це Святослав Літинський повідомив «Вголосу». За його словами, він звернувся до працівників поліції, аби знайти власника. Проте у поліції від конусів відхрестилися. Хоча на самих конусах є абревіатура ГУНП. То ж активіст прибрав їх та спробував занести у бюро знахідок.

“>

На жаль, бюро знахідок виявилося зачиненим. Тоді активіст вирішив знов звернутися за допомогою до поліції, аби знайти власника та надіслав звернення.

«Відповідно до статті 337 Цивільного кодексу України, особа, яка знайшла річ, зобов’язана повідомити про це і повернути цю річ. Я не знаю, хто міг загубити ці конуси. Тому звернувся до поліції. Якщо вони не зайдуть власника протягом шести місяців, то я можу залишити ці конуси собі. А якщо знайдуть, то я маю право претендувати на 20 відсотків вартості речі», – пояснив Святослав Літинський.

Наразі відповіді від поліції немає.

Нагадаємо, як повідомляв «Вголос», сьогодні Львівський окружний адміністративний суд за позовом активіста зобов’язав Нацраду з питань телебачення та радіомовлення накласти санкції на телеканали, які транслюють серіали та фільми мовою агресора. Сам Святослав Літинський вважає що в Україні зараз найкраща ситуація з українською мовою.

ІА “Вголос”: НОВИНИ

Всі свіжі новини на нашому
Telegram-каналі Приєднуйся!