Власників «клаптикових» фасадів зобов’яжуть привести будинки у відповідність до паспортів

logo
176617_vlasnikiv_klaptikovih_fasadiv_zobov_jazhu.jpeg


У Львові провели інвентаризацію фасадів та виявили 1 322 будинки з клаптиковим фарбуванням. Про це повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Читайте також

Львів’яни виступили проти будівництва паркінгу біля Стрийського ринку

Власникам приміщень, на фасаді яких виявили клаптикове фарбування, скеровують попередження щодо приведення фасадів до паспортів упорядження, пише – Гал-інфо.

«Ми провели інвентаризацію фасадів щодо клаптикового фарбування. Інвентаризацію проводили спільно з районними адміністраціями та управлінням охорони історичного середовища. На основі проведеної інвентаризації зробили базу даних. Відповідно, на сьогодні є 1322 будинки, де є клаптикове фарбування фасадів. Також ми проаналізували кількість паспортів фасадів. Є Лише 148 паспортів. Це 1,9% від загальної кількості фасадів.

Якщо говорити про клаптикове фарбування фасадів, то найбільше таких будинків є у Галицькому, Личаківському і Сихівському районах. У відсотковому співвідношенні найбільше будинків є у Сихівському районі. Але це часто пов’язане із утепленням будинків», – розповіла Ірина Маруняк, директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

За її словами, районні адміністрації скеровують попередження власникам приміщень щодо приведення фасадів до паспортів упорядження, при наявності цих паспортів.

«Цю роботу будемо продовжувати. Також проводимо інвентаризацію найбільш критичних фасадів, щоб передбачити кошти в бюджетів міста і зробити паспорти цих фасадів, щоб потім можна було привести їх у відповідність», – додала Ірина Маруняк.


А поділитися?