Власників та користувачів дитячих машинок перед Оперним у Львові штрафуватимуть

logo


image

30 жовтня виконком Львівської міськради погодив правила благоустрою на площі перед Львівським національним академічним театром опери та балету ім. С. Крушельницької. Йдеться про те, що на проспекті Свободи заборонено здійснювати прокат дитячих машинок та інших атракціонів. На порушників складатимуть протоколи про адміністративні правопорушення.

Як передає 032.ua, ще минулого тижня у мерії Львова надали можливість здійснювати прокат дитячих машинок, електроскутерів та інших видів альтернативного транспорту на площі біля Львівського цирку замість площі перед Оперним театром. За словами керівниці юридичного департаменту Львівської мерії Гелени Пайонкевич, ніхто з підприємців щодо цього питання до них не звертався. 

Оскільки впродовж тижня у Львові фіксували порушення благоустрою на проспекті Свободи, поліції, представникам районної адміністрації та “Муніципальній варті” дозволили складати протоколи на порушників. “Під роздачу” потраплять не лише власники бізнесу, але й ті, хто скористався їхніми послугами. Розмір штрафу сягає 1700 гривень за ст. 152 КУпАП.

Як альтернативу, у місті також розглядатимуть ідею облаштування точок прокату у львівських парках. Насамперед, у Парку культури та відпочинку ім. Богдана Хмельницького. Представники мерії не виключають можливості закупівлі дитячих машинок для адміністрацій парків коштом міста.

Фото на головній ілюстративне: https://zaxid.net/