Внаслідок підпалу трави у львівському парку «Знесіння» виникла пожежа

logo


Через підпал сухої трави у парку «Знесіння» виникла пожежа. Станом на 19:00 рятувальникам вдалося локалізувати вогонь. Директорка парку Уляна Тарас заявила, що такі інциденти у парку стаються ледь не щодня і до них причетна група підлітків, які спеціально запалюють суху траву.

Про виникнення пожежі стало відомо із соцмереж. Водночас у ДСНС Львівщини повідомили, що через сильний вітер вогонь швидко розповсюдився територією, через що виникла загроза загоряння господарської будівлі. Однак рятувальникам вдалося локалізувати пожежу.

Водночас керівниця парку «Знесіння» Уляна Тарас заявила, що причиною загоряння трави стали хуліганські дії групи молодих людей.

«На горі горить суха трава. Таке трапляється щодня. Є група молодих людей, які, ймовірно, здійснюють системно ці підпали для проведення фотозйомки. Ми щодня викликаємо працівників ДСНС. Зараз на місце виїхали інспектори парку. Місце загоряння невелике. Це гора, де нема нічого, ніякої інфраструктури. Ми кілька разів ловили тих хлопців, але їх відпускали», – цитує прес-служба Львівської міськради Уляну Тарас.

Вона також додала, що за останній місяць через схожі інциденти склали вже 8-9 актів.

«Ці підпали здійснюють свідомо, бо з мешканцями ми проводили розмови, вони листя не спалюють. Вони самі шоковані діяльністю цією групою молодих людей. Ми на такі події реагуємо щодня», — додала керівниця парку.