Вночі працівники митниці викрили дві спроби ввезення контрабанди на суму понад півмільйона гривень

logo
vnochi_pracivniki_mitnici_vikrili_dvi_sprobi_vvezennja_kontrabandi_na_sumu_ponad_pivmiljona_griven.jpg


Сьогодні вночі працівники Львівської митниці ДФС викрили дві спроби незаконного ввезення товарів на суму понад півмільйона гривень. Про це інформує прес-служба ДФС Львівщини.

Так, у пункті пропуску «Краковець» дві громадянки України, мешканці Львівщини, намагались провезти смугою спрощеного митного контролю «зелений коридор» 15 рулонів тканини та 16 маршрутизаторів. Товар містився в легкових автомобілях серед особистих речей. Оскільки громадяни обрали «зелений коридор», тим самим вони заявили про відсутність будь-яких товарів, які підлягають обов’язковому декларуванню та оподаткуванню або які належать до категорії товарів, на переміщення яких через митний кордон України встановлено заборони чи обмеження.

Зокрема, маршрутизатори безпеки належать до товарів, які під час переміщення через митний кордон України підлягають оцінці відповідності вимогам технічних регламентів.

Так громадяни порушили встановлений Митним кодексом України порядок проходження митного контролю: не заявили про наявність у них товару, в обсягах, що відповідно до ч.1 ст.374 Митного кодексу України, перевищує неоподатковувану норму переміщення через митний кордон України (тканина), а також норму відповідно до ст.197 Митного кодексу України, Постанови Кабінету Міністрів України від 21.05.2012 № 436 «Про затвердження переліків товарів, на які встановлено обмеження щодо переміщення через митний кордон України».

За цими фактами складено протоколи про порушення митних правил, товари вилучено, справу скерують до суду, який і визначить покарання.


А поділитися?