Водій автобуса у Львові нецензурно облаяв неповнолітнього пасажира за несплату за проїзд: подробиці конфлікту, – ВІДЕО

logo
228580_vodij_avtobusa_u_lvovi_necenzurno_oblajav.jpeg


Натомість, водій намагається виштовхати юнака із салону, вживає на його адресу ненормативну лексику та вимагає сплатити за проїзд. Чоловік пояснює, що безкоштовно їздити в автобусах мають право лише школярі. 

Хто із перевізників обслуговує маршрут №13

Наприкінці жовтня цього року у Львові нарешті відбувся конкурс перевізників, за яким маршрут №13 закріпили за перевізником “Факр-Львів”. Крім цього, перевізник також обслуговує автобусні маршрути №№ 39, 41, 17, 24, 34, 22 та 43.

Читайте також: Кому сьогодні належить ринок пасажирських перевезень у Львові.

Згідно з ЄДР, компанія належить Левику Роману Михайловичу. З 2011 року керівником та підписантом підприємства є Коцан Степан Михайлович.

Що кажуть в мерії про цей конфлікт 

У міській раді Львова визнають неналежною поведінку водія щодо неповнолітньої особи. Так, за словами заступника директора житлового господарства та інфраструктури ЛМР Андрія Білого, водій автобуса міг не розпочинати сварку із пасажиром, а спокійно зачекати, коли неповнолітній покине салон громадського транспорту. 

“Часто виникають такі ситуації, коли пасажир не сплачує за проїзд. Тоді вибачте, але якщо ви не платите, водій нікуди не їде, а решта пасажирів просто чекають”, – сказав Андрій Білий. 

Посадовець зазначає, що в управлінні транспорту проведуть службове розслідування щодо дій водія автобусного маршруту №13, аби визначитись з подальшими діями.

Що кажуть у “Фіакрі-Львів”, який обслуговує маршрут №13

Журналісту 032.ua станом на 13:00 так і не вдалося додзвонитися на підприємство, аби дізнатися від керівництва їхню думку щодо конфлікту. Телефонний номер, який вказаний на офіційній сторінці “Фіакру” в соціальній мережі Фейсбук, не відповідав.

Натомість, як зазначив у розмові з кореспондентом 032.ua Андрій Білий, представники перевізника вже знають про конфлікт між їхнім водієм та неповнолітнім пасажиром. На підприємстві обіцяють провести своє службове розслідування.

Читайте також: У львівському трамваї молодик відлупцював контролера: подробиці інциденту. Відео.

“Я, зі свого боку, буду наполягати на звільненні цього водія. Навіть незважаючи на те, що підприємства мають кадровий дефіцит із водіями. Ми живемо у правовій державі і не може людина вчиняти самосуд на власний розсуд. Якщо ми будемо й далі дозволяти водіям так себе поводити, це призведе до того, що вони почнуть просто бити пасажирів. Це неправильно”, – вважає Білий.

Хто має право на безкоштовний проїзд в громадському транспорті міста 

У травні цього року депутати міської ради Львова ухвалили рішення щодо безкоштовного проїзду лише школярів у громадському транспорті міста. 

Своїм рішенням міські обранці дозволили школярам безоплатно користуватися трамваями та тролейбусами впродовж усього року. Щодо автобусів, то не платити за проїзд школярі можут лише у період навчального року, за винятком літніх канікул. 

Щоб скористатися можливістю безкоштовно проїзду, дитина має мати учнівський квиток або інший документ, який посвідч ує статус школяра.  

*Повне або часткове копіювання цього матеріалу без дозволу редакції забороняється і вважається порушенням авторських прав


А поділитися?