Водій львівського комунального автобуса облаяв жінку з інвалідністю

logo


Редакція 032.ua отримала звернення про те, що водій комунального автобуса №20 у Львові по-хамськи себе поводив з пасажирами. Аби перевірити інформацію, наш кореспондент поспілкувався з очевидицею події.

Як розповіла у коментарі для 032.ua львів’янка Ольга Кузьма, вона їхала 13 серпня у автобусі №20 (номерні знаки ВС 1844 АА), що курсував з Левандівки до вулиці Польової та була шокована поведінкою водія транспортного засобу. Жінка зазначила, що водій не хотів підбирати людей похилого віку та з інвалідністю, на зауваження хамив – це її дуже образило, адже жінка й сама має інвалідність 2-ї групи.

“Я сіла в маршрутку на зупинці біля церкви Ольги і Єлизавети. Водій по-хамськи ставився до людей, принижував. На першій зупинці він двох старших людей не взяв – зачинив двері, бо вони пенсіонери. На третій зупинці (за цирком) у салон хотіла зайти старша жінка, а водій зачинив двері їй перед самим носом. Я вже не змогла змовчати й сказала водієві: “Людина хотіла зайти і спеціально добігала. Як так можна було перед носом їй зачинити двері?”. Багато випадків таких траплялось і зі мною, тому мені й “болить” за це. За готелем “Львів” у автобус на зупинці хотів зайти чоловік, у якого не було ноги – перед ним водій також зачинив двері й поїхав”, – розповіла Ольга Ярославівна.

Читайте також: Як найчастіше називали дітей на Львівщині цього року, – ПЕРЕЛІК ІМЕН

Зі слів жінки, її дуже обурила поведінка водія, тож вона зробила йому зауваження про те, чому він не підбирає всіх пасажирів, адже це його робота.

“Водій мене почав цинічно ображати, принижувати, казав “на Кульпарківську відвезу”, “бабйоха”, що я така-сяка, капелюшка вдягнула, і всяким різним – то людина така, що вміє сваритися й принизити. Ще одна старша жінка, яка дала йому 2 чи 3 гривні, почала допомагати йому принижувати мене, бо я їду. Але це ж не лише я їду! Водій має перевозити різних людей – і старших, і інвалідів – усіх, хто хоче. І це потрібно робити культурно, а інколи й допомогти людині сісти”, – наголосила львів’янка та додала, що після інциденту в автобусі в неї були проблеми зі здоров’ям та підвищений тиск.

Ольга Кузьма також зазначила, що неодноразового зверталася у таких ситуаціях на “Гарячу лінію” міста Львова, Львівської області та навіть Кабінету Міністрів, але результату не бачить. Зараз же збирається готувати звернення до іноземних установ про те, наскільки принизливо ставляться до людей похилого віку та людей з інвалідністю у транспорті міста Львова.