Водій Садового сам повідомив поліцію про порушення ПДР

logo
149397_vodij_sadovogo_sam_povidomiv_policiju_pro.jpeg


Водій міського голови Львова Андрія Садового написав звернення до начальника Управління патрульної поліції у м. Львові, після того, як у п’ятницю, 10 листопада, близько 13:00 запаркував службовий автомобіль на стоянці для осіб з інвалідністю. Він визнав, що цим порушив правила дорожнього руху і готовий понести адміністративну відповідальність, повідомили ZAXID.NET у прес-службі Львівської міськради.

Водій визнав, що запаркував службовий автомобіль марки Toyota Avensis (ВС4464ВН) на місці, що позначене відповідною дорожньою розміткою, на яких дозволено стоянку лише транспортних засобів, якими керують водії з інвалідністю або водії, які перевозять осіб з інвалідністю, а відтак вчинив адміністративне правопорушення передбачене ч. 5 ст. 122 Кодекс України про адміністративні правопорушення.

«Додатково повідомляю, що 2 листопада 2017 року орієнтовно о 14:15 год, саме я перебував за кермом цього ж службового транспортного засобу, що рухався на дорозі, по вул. П. Дорошенка, із смугою виключно для маршрутних транспортних засобів», – зазначено у зверненні. Він визнав, що цими діями вчинив адміністративне правопорушення передбачене ч. 3 ст. 122 Кодекс України про адміністративні правопорушення.

Звернення водія міського голови Львова передали в Управління патрульної поліції у м. Львові для винесення постанови про притягнення до адмінвідповідальності.

Нагадаємо, що у червні цього року Верховна Рада підвищила штрафи за паркування на місцях для людей з інвалідністю. Відтак, якщо водій, який не має підтверджувальних документів про наявність у нього або в одного з пасажирів інвалідності (крім відверто виражених ознак інвалідності), припаркується на такому місці, йому доведеться сплатити штраф у розмірі від 60 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (1020-1700 гривень).


А поділитися?