Водія за опір поліції засудили на 4 роки

logo


Городоцький районний суд Львівської області розглянув у відкритому судовому засіданні обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно гр. І., уродженця м. Кривого Рогу Дніпропетровської області, за ч. 2 ст. 342 і ч. 2 ст. 345 КК України (опір представникові влади, працівникові правоохоронного органу, члену громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону або військовослужбовцеві).

Про це повідомляє ГОРОДОК СЬОГОДНІ з посиланням на IA ZIK .

Суд встановив: гр. І. в стані алкогольного сп’яніння умисно вчинив опір працівникам правоохоронного органу – інспектору поліції та поліцейському Яворівського відділу поліції головного управління Національної поліції у Львівській області під час виконання ними службових обов’язків із забезпечення дотримання правил дорожнього руху.

Він перешкоджав виконанню працівниками поліції, покладених на них службових обов’язків на вул. Шевченка у с. Суховолі Городоцького району Львівської області, зухвало сів за кермо зупиненого ними автомобіля «Шкода Фабія», і, не виконуючи вимог про зупинку поїхав на вул. Чорновола у цьому ж селі, далі – не підпорядковуючись їхнім законним вимогам надати документи на автомобіль і на право керування транспортним засобом, пройти до службового автомобіля для перевірки на стан сп’яніння, – став виражатися нецензурно і ображати, вдався до втечі. А при спробі затримання, опирався працівникам поліції, шарпав за формений одяг та зірвав нагрудний знак з форменої куртки інспектора поліції. А також – умисно вдарив поліцейського, спричинивши йому струс головного мозку,  гримав по кузову службового автомобіля поліції «Тойота Пріус» і пошкодив його.

У суді обвинувачений І. вину визнав. Вчинене пояснив нестриманістю через сп’яніння, сказав, що усвідомив незаконність вчинку, вибачився перед потерпілими, каявся, просив суворо не карати.

Суд вирішив: визнати винним та засудити гр. І. за ч. 2 ст. 342 КК України – на три роки обмеження волі; за ч. 2 ст. 345 КК України – на чотири роки обмеження волі.

У порядку ст. 70 КК України остаточно призначити покарання за їх сукупністю, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, – на чотири роки обмеження волі.

Застосувати до І. 2 ст. 75 КК України, звільнивши його від відбування призначеного за цим вироком покарання з випробуванням на два роки.

У порядку ст. 76 КК України покласти на гр. І. обов’язок повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання, періодично з’являтись на реєстрацію, не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції.

Вирок може бути оскаржений протягом 30 днів

ЧИТАЙТЕ В НАС ПРО: ГОРОДОК СЬОГОДНІ Новини Львівщини суд