Водії вантажівок заблокували українсько-польський кордон у Краковці

logo
155609_vodiji_vantazhivok_zablokuvali_ukrajinsko.jpeg


У середу, 6 грудня, дорогу до пункту пропуску Краковець перекрили водії вантажівок, які кілька днів стоять у черзі, щоб перетнути кордон з Польщею. Про це ZAXID.NET повідомили у прес-службі патрульної поліції Львова.

«Дуже повільно працює митниця. Машини стоять у черзі з неділі і не можуть заїхати на термінал. Зараз черга є довжиною 8 кілометрів, машин 700 точно є», – розповів телефоном ZAXID.NET водій однієї вантажівок.

За його словами, станом на 13:45 водії перекрили дорогу до пункту пропуску, на місце приїхала поліція, що хоче оштрафувати протестувальників за перекриття руху транспорту. У прес-службі патрульної поліції Львова ZAXID.NET підтвердили, що далекобійники перекрили дорогу. Рух транспорту у обидві сторони зупинений.

Фото патрульної полції Львова

Речник Львівської митниці Роман Макар пояснив ZAXID.NET, що митниця працює у штатному режимі.

«Проблема у тому, що до 2 грудня країна не отримала міжнародні дозволи на автомобільні перевезення по країнах Європи. І тільки з суботи, з другої ночі ці дозволи почали видавати. У зв’язку з цим і виникли черги, тобто до того машини не їхали, а зараз вони отримали ці дозволи і почали їхати», – сказав Роман Макар.


А поділитися?