Водію позашляховика, який у Львові в’їхав у натовп біля церкви, оголосили підозру

logo
161847_vodiju_pozashljahovika_jakij_u_lvovi_v_ji.jpeg


Новини, 03.01.2018

03.01.2018, 11:55

церковь, ДТП, внедорожник, гаишникКолишньому інспектору ДАІ, який в’їхав у натовп біля церкви у центрі Львова, оголосили підозру. Про це повідомляє ZAXID.NET. 

Колишньому працівнику ДАІ, який на позашляховику Toyota Land Cruiser у червні 2017 року в’їхав у натовп людей поблизу церкви Святого Андрія у центрі Львова, оголошено підозру. Про це кореспонденту IA ZIK повідомили в прес-службі прокуратури Львівської області. Підозру оголошено на основі проведених раніше експертиз.

Нагадаємо, ДТП трапилась 18 червня. Авто Toyota Land Cruiser заїхало у натовп людeй та пeрeкинулося на бік. У цей час у церкві закінчилася служба і люди виходили на вулицю. Одна жінка загинула на місці, ще одну забрала швидка. За кермом автомобіля був колишній інспектор ДАІ Віктор Макаришин, звільнений зі служби півтора роки тому. Після ДТП у Макаришина стався серцевий напад.

Бывшему инспектору ГАИ, который в центре Львова въехал в толпу около церкви, объявили подозрение. Об этом сообщает ZAXID.NET. 

Бывшему работнику ГАИ, который на внедорожнике Toyota Land Cruiser в июне 2017 въехал в толпу людей возле церкви Святого Андрея, объявлено подозрение. Об этом корреспонденту IA ZIK сообщили в пресс-службе прокуратуры Львовской области. Подозрение объявлено на основе проведенных ранее экспертиз.

Напомним, ДТП произошло 18 июня. Авто Toyota Land Cruiser въехало в толпу людeй и пeрeкинулось на бок. В это время в церкви закончилась служба и люди выходили на улицу. Одна женщина погибла на месте, еще одну забрала скорая. За рулем автомобиля был бывший инспектор ГАИ Виктор Макаришин, уволенный со службы полтора года назад. После ДТП у Макаришина случился сердечный приступ.

Соцсети

Погода


А поділитися?