Воїна з Моршинської громади Ярослава Левицького нагородили Орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно)

logo


04 Червня 2024, 14:02

Родичам загиблих військових зі Львівщини вручили Ордени «За мужність» ІІІ ступеня 236

Родичам загиблих військових зі
Львівщини вручили Ордени «За мужність» ІІІ ступеня

Начальник Львівської ОВА Максим Козицький та начальник Західного територіального управління Нацгвардії України бригадний генерал Олександр Буравков вручили нагороди родинам захисників, які загинули під час виконання бойових завдань на фронті. Серед них і родичі 26-річного, загиблого мешканця Моршинської громади – Ярослава Левицького.

Про це повідомили у Львівській обласній державній адміністрації.

Орденів «За мужність» III ступеня посмертно відзначити 18 військовослужбовців Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України. Нагородили отримали родичі захисників – батьки, дружини, діти.

«Прийміть щирі співчуття і низький уклін кожному, хто віддав життя за
нашу державу. Я не знаю, як можна зменшити біль втрати. Потрібно вірити в Бога і пам’ятати про Героїв, адже вони будуть живі стільки, скільки житиме пам’ять про них. 

Своєю чергою, ми намагаємось робити все від нас залежне, щоб ви не почувались самотніми. На Львівщині діє Офіс підтримки, де ми готові надавати будь-яку необхідну допомогу. Офіси Координаційного центру при ЛОВА також завжди відкриті для вас. Ми регулярно приїжджаємо у громади. Дозвольте нам пройти цей етап разом з вами.
Вічна пам’ять тим, хто вже поруч з Богом», – зазначив Максим Козицький.