Воїни АТО отримали на Львівщині 6539 земельних ділянок

logo
142346_vojini_ato_otrimali_na_lvivwini_6539_zeme.jpeg


Із початку запровадження ініціативи щодо забезпечення учасників АТО земельними ділянками у Львівській області військовослужбовці та їх сім`ї отримали у власність 6539 земельних ділянок загальною площею більше 2098 гектарів. Про це у інтерв’ю Львівському порталу повідомив голова Громадської ради при Держгеокадастрі Львівщини Ярослав Мандрук.

За його словами, ці наділи призначені для будівництва, садівництва, ведення особистого селянського господарства.

Водночас він додав, що з цієї кількості рішень головним управлінням Держгеокадастру у Львівській області видано 4469 наказів про надання військовослужбовцям у власність земельних ділянок. Землі розташовані поза межами населених пунктів. Учасники АТО приватизували ділянки переважно для ведення садівництва, особистого селянського господарства.

Також Держгеокадастр надав 3295 дозволів на розроблення проектів землеустрою. Найбільше видано наказів про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо земельних ділянок для учасників АТО у Пустомитівському, Жовківському та Бродівському районах.

Ще 2070 земельних ділянок в межах населених пунктів, за словами Ярослава Мандрука, воїнам надали за рішенням місцевих рад Львівщини. Ці землі військові використають переважно для будівництва індивідуальних житлових будинків.

Детальніше про те, яка ситуація із забезпеченням воїнів ділянками та те, хто прикривається АТОвцями і дерибанить землі, читайте у матеріалі Львівського порталу «Чи стануть АТОвці заручниками земельних аферистів?».


А поділитися?Вам має сподобатись...