Волинські вогнеборці вибороли «срібло» у пожежній естафеті (фото)

logo
93778_volinski_vogneborci_viboroli_sriblo_u_poz.jpeg


Сьогодні, 25 травня, на території спортивного комплексу «Динамо» у Львові проходив другий день ХХХ Міжнародних змагань з пожежно-прикладного спорту пам’яті пожежників-героїв Чорнобиля. Команди-учасники змагалися у подоланні 100-метрової смуги з перешкодами та пожежній естафеті 4х100, повідомляє Управління ДСНС України у Волинській області.

За результатами змагань у подоланні стометрівки перше місце здобув Гарячук Євген, друге –Присяженко Сергій та третє – Авраменко Андрій. Усі переможці є членами Збірної команди України з пожежно-прикладного спорту.

У пожежній естафеті команди фінішували із такими результатами:І місце – Збірна команда України з пожежно-прикладного спорту;ІІ місце – команда з Волинської області;ІІІ місце – команда Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля НУЦЗУ.

26 травня, у фінальний день змагань, команди демонструватимуть свої вміння у бойовому розгортанні.

За результатами двох днів змагань турнірна таблиця виглядає так: на 1-му місці наразі знаходиться Збірна команда України; на 2-му – спортсмени із Києва, а третю сходинку посідає команда Черкаського інституту пожежної безпеки.

26 травня, у фінальний день змагань, команди демонструватимуть свої вміння у бойовому розгортанні. Також о 12:00 відбудеться офіційна церемонія закриття ХХХ Міжнародних змагань з пожежно-прикладного спорту пам’яті пожежних-героїв Чорнобиля та нагородження переможців.


А поділитися?Вам має сподобатись...