Володимир Гройсман закликає Садового пришвидшити вирішення сміттєвої проблеми у Львові

logo
65952_volodimir_grojsman_zaklikae_sadovogo_pris.jpeg


Глава уряду Володимир Гройсман відреагував на рішення науково-еспертної групи, яка забракувала земельну ділянку на Яворівщині для будівництва там сміттєсортувального комплексу. 

Так, Володимир Гройсман закликав губернатора Львівщини Олега Синютку допомогти Андрію Садовому у пошуках нової земельної ділянки, від міського голови Львові Гройсман вимагає швидше вирішити проблему сміття у місті, інформує сайт 032.ua з посиланням на допис Гройсмана на його сторінці у Facebook.

“Враховуючи ситуацію, яка складається, і виходячи з того, що проблему потрібно нарешті вирішити, я уже звернувся до Голови ОДА Олега Синютки з проханням допомогти пану Андрію вибрати іншу ділянку, а його самого я б просив пришвидшити свої дії і якнайшвидше перейти до реального вирішення проблеми”, – йдеться у дописі Прем’єр-міністра України.

Нагадаємо, що 27-го січня, під час свого візиту до Львова, Володимир Гройсман доручив губернатору Львівщини виділити Львову земельну ділянку для будівництва сміттєсортувального комплексу. Область запропонувала ділянку на території колишніх гірничо-хімічних підприємств Яворівського ДГХП «Сірка», площею 12,5 га. 

Того ж дня міський голова Львова Андрій Садовий підписав розпорядження про створення науково-експертної групи для встановлення відповідності земельної ділянки нормативним вимогам до облаштування полігону. Перше цієї науково-експертної групи відбулось 31 січня цього року, а 1 лютого кандидат технічних наук Юрій Зима повідомив, що за попереднім висновком науково-експертної групи земельна ділянка на території колишніх гірничо-хімічних підприємств Яворівської «Сірки»,  є непридатною для будівництва будь-яких об’єктів поводження з відходами.  

А вже 17-го лютого, науково-експертна група остаточно вирішила, що будувати будь-які об’єкти із поводження ТПВ на Яворівщині не можна.


А поділитися?