Володимир Зеленський призначив голову новоствореної Львівської РДА

logo


image

Президент Володимир Зеленський призначив головою новоствореної Львівської районної державної адміністрації Христину Замулу. З кінця 2019 року вона очолювала Кам’янка-Бузьку РДА.

Своїм розпорядженням, у п’ятницю, 26 лютого, президент звільнив її з посади голови Кам’янка-Бузької РДА й того ж дня призначив очільницею Львівського району.

36-річна Христина Замула за освітою менеджерка зовнішньоекономічної діяльності. У 2003-2009 рр. вона працювала в Державній податковій інспекції. Через рік стала керівницею контрольно-ревізійного відділу ДСФУ «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву». А у 2010-2011 рр. була головною бухгалтеркою в Іпотечному центрі в Києва та Київської області ДСФУ. У 2015 році її обрали депутаткою Кам’янка-Бузької районної ради від партії «Народний контроль».

Наприкінці 2019 року Христину Замулу призначили головою Кам’янка-Бузької РДА, а під час місцевих виборів у 2020 році вона ввійшла до команди «Слуги народу» на Львівщині.

Зазначимо, що ще у січні голова Львівської ОДА Максим Козицький подав на розгляд президенту кандидатури на голів укрупнених і новостворених районів. Тож наразі очікується рішення про призначення очільників ще трьох районів – Дрогобицького, Яворівського і Червоноградського, оскільки на початку лютого президент уже призначив голів Стрийської, Самбірської та Золочівської райдержадміністрацій, а за даними ZAXID.NET, головою Дрогобицької РДА стане Степан Кулиняк.

Нагадаємо, що Львівська ОДА почала процес реорганізації районних державних адміністрацій, після якої їх залишиться лише 7 замість 20 (за кількістю нових районів), а повноваження – вріжуть. У межах адмінреформи робочі місця втратить майже половина районних чиновників.