Володимир Зеленський закликав іноземців будувати курорт у Славському

logo


раніше про намір будувати великий курорт у Славському повідомляли у компанії «ОККО».
Фото: vv-hotel.com

Фото: vv-hotel.com

Президент України Володимир Зеленський закликав іноземний бізнес інвестувати у карпатський регіон, зокрема у Славське, що на Львівщині. Про це від повідомив під час щорічної «Ялтинської європейської стратегії YES-2019».

«Карпати великі, і у нас є гігантський потенціал стати східноєвропейськими Альпами. Зараз ми розглядаємо проєкт у Славському та Боржаві», – сказав президент.

Нагадаємо, що у а компанія «ОККО» планує збудувати у Славському траси і підйомники, натомість готелі та інфраструктуру відкриють інші інвестори. Загалом новий курорт у Славському мають побудувати за 3-5 років. Вартість будівництва приблизно становить 300-500 млн євро. За попередньою інформацією, тут облаштують 65 км трас та інфраструктуру для обслуговування 15 тисяч туристів. 

Додамо, що форум «Ялтинська європейська стратегія YES-2019» – міжнародна щорічна конференція українських і закордонних політиків та підприємців, яку у 2004 році заснував олігарх Віктор Пінчук. Раніше її проводили у Ялті, втім після 2014 року вона щорічно відбувається у Мистецькому арсеналі в Києві.