Вперше у Львові відбудеться реп та хіп-хоп фестиваль

logo


Вже незабаром Львів станесвідком яскравої події – фестивалю Lemberg Music Festival 2023. Захід запланований на 24 вересня та відбудеться на терасі !FESTrepublic. Цей фестиваль обіцяє стати абсолютно новим та унікальним для міста. Початок о 15:00.

Про це повідомляють організатори VINIL Concert agency, пише Четверта студія.

Чим особливий Lemberg Music Festival? Це перший фестиваль у Львові, де велика кількість реп-артистів об’єдналися зблагодійною метою. Адже в такий нелегкий час для України, музика стає засобом єднання і підтримки. Тож 100% прибутку скерують на потреби українського війська.

На сцені !FESTrepublic у рамках фестивалю виступлять виконавці з різних напрямків українського репу та хіп-хопу. Серед них: BOTASHE, ХАС, Гоня, POLAMAV, Артем Лоік, Макс ТТ, Ритмовар, Рижуня, Білий Бо, Шершень, ХЛОПЕЦЬ, PROBLEMA, Levyy MC, Гура, TOF, ALCO Brothers,DJ’s:, DJ Shon і TWOCRAVE.

Lemberg Music Festival 2023 обіцяє стати не тільки яскравою музичною подією, але й можливістю вкотре подякувати нашим захисникам та зібрати кошти для них.

“Ми впевнені, що це буде незабутня подією для всіхприхильників музики та тих, хто готовий допомогти нашим захисникам! Приходьте 24 вересня на !FESTrepublic! Чудова атмосфера забезпечена!” – запрошують на фестиваль організатори VINIL Concert agency.

Коментарі

Позначки: ЗСУ