Врятував сусід: у Львові чоловік під наркотиками хотів покінчити з життям

logo


image

Патрульні знімали з даху молодого чоловіка з ознаками наркотичного сп’яніння.

Про це повідомили 16 жовтня у пресслужбі Патрульної поліції Львівської області, пише – Гал-інфо.

Патрульні 1 батальйону Ігор Буй та Роман Вознічка, сьогодні близько 2-ї години ночі, отримали виклик з лінії 102, що на вулиці Генерала Чупринки чоловік здійснює спробу самогубства.

Через 2 хвилини інспектори були на місці події і зустрілися із заявником. Молодий чоловік розповів, що винаймає з другом помешкання і той почав поводиться неадекватно. Напередодні бив посуд в квартирі, а під час останньої розмови розповів, що занедужав важкою невиліковною хворобою і через це він хоче покінчити із життям.

Сьогодні сусід почув в кімнаті Дмитра дивні звуки. Оскільки дуже хвилювався за товариша — вирішив перевірити, що там. Відчинивши двері, він зрозумів, що друг виліз на дах через мансардне вікно.

Інспектори спочатку покликали хлопця і оглянули частину даху. Оскільки 25-річний чоловік не відгукнувся, а конструкції даху заважали оглядовості, інспектор Ігор Буй піднявся на слизький від дощу дах.

Поліцейський кілька хвилин шукав Дмитра і кликав. Однієї миті він побачив його і не втримавшись на ногах з’їхав з верхівки даху. На щастя, конструкції затримали патрульного.

Чоловік поводився дивно. Плутався в поясненнях своєї поведінки. Казав, що має галюцинації і жодного слова про самогубство. Патрульний переконав повернутися Дмитра до помешкання де на нього чекали медики, які ушпиталили його до спеціального закладу.