Всеукраїнський шаховий фестиваль «Моршин 2024» прийняв понад дві сотні учасників зі всієї України

logo


07 Липня 2024, 18:27

Всеукраїнський шаховий фестиваль «Моршин 2024» 244

Всеукраїнський шаховий фестиваль «Моршин 2024»

В Моршинській громаді з
5 по 7 липня відбувся Всеукраїнський шаховий благодійний фестиваль «Моршин 2024». Участь в заході взяли понад дві сотні юних шахістів з різних куточків України.

Як повідомляє Район.Моршин, відкриття фестивалю розпочалося хвилиною мовчання памʼяті загиблих воїнів та виконанням Державного Гімну України. 

Основний турнір дитячого шахового фестивалю завершився урочистою церемонією нагородження. Учасники та номінанти отримали кубки, грамоти, дипломи, медалі, геймерські навушники, косметику, та смаколики. 

Розпочали турнір з вітального слова начальника відділу культури молоді та
спорту УСГП ММР Тараса Михайлишина, президента Моршинського шахового клубу Миколи Пристая, міжнародного майстра Віктора Склярова, та суддівської колегії турніру.

«Я дякую всім хто долучився до організації цього заходу, найбільше дякуємо нашим захисникам і захисницям, що завдяки їм, наші діти можуть грати в шахи, змагатись та досягати високих результатів, але найголовніше отримувати задоволення від цього
спортивного турніру», – сказав Тарас Михайлишин.

Третій день Всеукраїнського шахового фестивалю розпочався з сеансу одночасної гри з міжнародним гросмейстером Віктором Скляровим.
Одночасно 11 шахістів змагався проти гросмейстера міжнародного рівня.

Відбулась також командна дитяча естафета на великих шахах біля готелю «Святий Шарбель».

В часі фестивалю на центральній площі міста проходив благодій ярмарок та аукціон, мета якого допомогти ЗСУ. Всі зібрані кошти підуть на придбання дронів в підрозділ моршинського військовослужбовця Дениса Боярчука.

На аукціон представили оригінальні
експонати розмальовані викладачем Моршинської школи мистецтв імені Ірини Король Віктором Дроздом.